طراحی وب سایت

با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و استفاده مردم از آن، نقش وب سایت های اینترنتی پررنگ تر از قبل شده است تا جایی که امروزه وب سایت های اینترنتی بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره ما هستند. از کسب اطلاع در مورد اخبار روز، دریافت قیمت یک محصول، مشاوره قبل از خرید و هر انچه که نیاز داریم را در اینترنت جستجو می نماییم و با ویترینی از وب سایت های اینترنتی روبرو هستیم که خدمات خود را به ما ارائه می دهند و به نحوی از این خدمات استفاده می کنیم.

همزمان با رواج خرید و فروش اینترنتی در چند سال اخیر٬ با رشد فروشگاه‌های اینترنتی نیز روبه‌رو بوده‌ایم به نحوی که در حال حاضر بخش عمده ای از خرید و فروش ها توسط وب سایت های اینترنتی فروشگاهی صورت می پذیرد، امروزه داشتن وبسایت برای اکثر کسب و کارها به یک ضرورت تبدیل شده است. دیگر فرقی نمیکند که شما یک کارخانه دار باشید یا یک شرکت کوچک، حتی ممکن است در منزل کسب و کارتان را اداره میکنید، امروزه وبسایت یکی از مهمترین عواملی است که می تواند خدمات و محصولات شما را در معرض دید میلیون ها ببیننده اینترنتی قرار دهد.

اگر تصمیم خود را گرفته اید و تمایل دارید ویترین اینترنتی خود را برپا نمایید به شما تبریک میگوییم چرا که یکی از بهترین تصمیم ها را در خصوص کسب و کار یا نوع خدماتی که ارائه می‌کنید گرفته اید. ما نیز در این امر شما را یاری میکنیم و به شما می‌گویم نحوه پیاده سازی وب سایت چگونه است و ما دقیقا چه کاری را انجام می دهیم تا در نهایت شما به یک وب سایت هدفمند و با کیفیت در سطح اینرتنت دست یابید.

طراحی وب سایت توسط ما و تمایز ما نسبت به رقبا را در ادامه ملاحظه کنید.

ما که هستیم؟ خدمات طراحی سایت ما انواع طراحی سایت تفاوت ما با رقبا هزینه طراحی سایت چقدر است نمونه کار مراحل طراحی سایت تماس با ما

ما که هستیم؟

یک شرکت طراحی سایت در استان یزد و دارای بیش از یک دهه سابقه موفق در انجام پروژه های طراحی و توسعه وب سایت هستیم. ما با دانش فنی کافی (آکادمیک و تجربی) با متدهای روز جهانی وب سایت و برنامه های تحت وب را در هر مقیاسی طراحی می کنیم. تیم ما متشکل از افراد باتجربه و متعهد در زمینه طراحی وب سایت، طراحی گرفیک، تولید محتوا، سئو کار و … می باشد

صفحه درباره ما

خدمات طراحی وب سایت که ما ارائه می دهیم

از یک وب سایت کوچک شخصی تا یک پورتال بزرگ سازمانی یا تبدیل ایده شما به وب سایت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم

مشاوره قبل از طراحی سایت: قبل از طراحی سایت جلساتی را با شما برگزار می کنیم و تمام اهداف و نیازهای شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهیم. جلسات برگزار شده و مشاوره های حضوری و تلفنی به صورت رایگان بوده و میتوانید از تجربیات ما به صورت رایگان استفاده نمایید

طراحی UI: طراحی قالب یا ظاهر سایت شما مهترین بخش از خدمات ما می باشد. گرافیک وب سایت را با توجه به نیاز شما و متناسب با برند شما طراحی میکنیم و آن را به تایید شما می‌رسانیم

طراحی UX: یک دهه تجربه ما و مشاهده و انالیز بازخورد مشتریانمان همراه وب سایت شما خواهد بود و وب سایت شما را به نحوی طراحی می‌کنیم که بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگانتان به ارمغان بیاورد.

پیاده سازی با وردپرس یا اختصاصی: نسبت به نیاز شما وب سایت مورد نظرتان را با سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس یا کاملا اختصاصی و با یک چهارچوب نرم افزاری PHP پیاده سازی خواهیم کرد.

بهنیه سازی سایت: وب سایت های طراحی شده توسط ما تا حد ممکن بهینه سازی می شوند و کدهای خروجی توسط W3C قابل اعتبارسنجی هستند و همچنین از نظر سرعت با معیارهای GTMETRIX هماهنگی کاملی داریم.

طراحی سئو محور و گوگل فرندلی: طراحی وب سایت را با توجه به الگوریتم های روز گوگل انجام می‌دهیم و وب سایت شما از نظر سئو بهینه سازی می شود.

انواع وب سایت ها

انواع سایت هایی که می توانید داشته باشید یا به فکر طراحی آن هستید توسط ما قابل پیاده سازی هستند.

مانند:

 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی فروشگاه اینترنتی
 • طراحی برنامه تحت وب
 • طراحی ایده شما در قالب وب سایت

تفاوت ما با رقبایمان چیست؟

تفاوت ما با رقبایمان در چند جمله که اصول حرفه ای و سرلوحه کاریمان است خلاصه می شود

 • صفر تا صد پروژه را توسط خودمان انجام می دهیم و وابستگی به شرکت ها و گروه های دیگری نداریم
 • کار ما قانونی است و مجوزهای لازم را برای این کار در اختیار داریم و برای طراحی سایت قرارداد قانونی منعقد می گردد.
 • نسبت به نیاز مشتری طراحی را انجام می دهیم و بدون درخواست کارفرما از هیچ قالب اماده یا طرح تکراری استفاده نمی کنیم
 • مشتری نسبت به انچه نیاز دارد هزینه پرداخت می کند و هزینه های گزاف و اضافی را بدون دلیل به مشتری تحمیل نمی کنیم.
 • از کلمه “نه” و “نمیشه” متنفریم و تمام نیازها و درخواست های مشتری را در طراحی اعمال می‌کنیم
 • به نیازهای جدید در سریعترین زمان ممکن پاسخ می دهیم.
 • پس از طراحی سایت تا زمانی که نیاز داشته باشید در کنارتان هستیم و می توانید از پشتیبانی کامل ما استفاده نمایید.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه ثابتی نداریم چرا که هزینه سایت شما با سایت دیگری متفاوت خواهد بود. ما از هیچ پلن اماده یا طراحی اماده استفاده نمی کنیم تا یک هزینه ثابت را برای مشتری هایمان در نظر بگیریم. شما دقیقا به همان اندازه ای هزینه می کنید که خدمات دریافت می کنید. با این حال هزینه های طراحی و توسعه وب سایت توسط ما از دیگر رقبا کمتر بوده به نحوی که ما تضمین می دهیم اگر کار انجام شده توسط ما را با قیمت پایینتری بتوانید انجام دهید تمام هزینه های شما را برخواهیم گرداند!

این مطلب به شما پیشنهاد می شود!

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

اگر به فکر طراحی وب سایت هستید و میخواهید برای خود یا کسب و کارتان یک سایت راه بیاندازید حتما این سوال ذهن شما را مشغول کرده که برای راه اندازی یک وب سایت چقدر باید هزینه کنید؟

نمونه کارهای ما متعددند اما ویترین خودمان را به شما نمایش می دهیم

وب سایت های زیر سه نمونه از پروژه های برتر ما هستند که کاملا متعلق به خودمان بوده و تحت مدیریت و طراحی و توسعه خودمان هستند.

برای مشاهده نمونه کارهای متعدد تحویلی به مشتری ها با ما تماس بگیرید. نمونه کارهای مشتریانمان را به صورت غیر خصوصی نمایش نمی دهیم.

مراحل سفارش طراحی سایت و انجام کار توسط ما

۱. تحلیل و بررسی نیاز‌ها و مشاوره
در این مرحله تمام نیازهای شما بصورت کامل بررسی می شوند و مشاوره های لازم توسط ما به شما ارائه خواهد شد. این مرحله رایگان بوده و پس از گفتگو با ما می توانید تصمیم گیری نمایید.

۲. انعقاد قرارداد و پیش فاکتور
در این مرحله قرارداد کاری جهت طراحی سایت بین ما (گروه نرم افزاری چابک) و شما (کارفرما) تنظیم و برای دریافت تایید خدمتتان ارائه میگردد.

۳. تایید قرارداد و پیش فاکتور و همچنین پرداخت ۴۰ درصد هزینه پروژه.
در این مرحله قرارداد به امضای طرفین خواهد رسید و شما ملزم به پرداخت ۴۰ درصد از کل مبلغ قرارداد برای شروع کار خواهید بود.

۴. شروع طراحی سایت توسط ما و ارائه طرح های گرافیکی، مشورت و تاییدات شما، کدنویسی و …
در این مرحله بر اساس نیاز های شما که در قرارداد ذکر شده امکانات مورد نیاز و طراحی های گرافیکی صورت خواهد پذیرفت. در طول اجرای پروژه نیز از شما برای طرح ها و تایید آنها مشورت خواهیم گرفت. سپس طرح ها را کدنویسی و پیاده سازی خواهیم نمود

۵. ارسال یا رونمایی نهایی پروژه و تایید نهایی توسط شما.
در نهایت پروژه به صورت آدرس محلی یا لینک اینترنتی خصوصی برای تایید شما ارسال خواهد شد.

۶. تسویه حساب
در این مرحله شما ملزم به پرداخت مابقی مبلغ قرارداد خواهید بود.

۷. اجرا و راه‌اندازی وب سایت در بستر اینترنت.
پس از تایید و تسویه حساب کامل، وب سایت شما در بستر اینترنت راه اندازی میگردد و از طریق ای پی یا نام مورد نظر قابل دسترسی است.

۸. آموزش و شروع پشتیبانی به مدت مشخص شده در قرارداد.
بخش کنترلی سایت به شکل رایگان در یک جلسه یک ساعته به شما اموزش داده خواهد شد. همچنین پشتیبانی از وب سایت طبق مدت توافق شده در قرارداد شروع خواهد شد.

 

 

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید

تلفن تماس: ۰۳۵۳۶۳۳۱۸۴۷

واتس آپ: کلیک کنید

ایمیل: info@chabokgroup.com

آدرس: یزد- خیابان کاشانی – روبروی پمپ بنزین – طبقه فوقانی مجتمع موبایل ریمکس – گروه نرم افزاری چابک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.