شرایط و ضوابط سرویس‌ها

جهت اطلاع شما، شرایط و مقررات استفاده از سرویس‌ها بر روی سایت قرار داده شده است. در هر زمان با مراجعه به این صفحه می‌توانید از آخرین تغییرات در این شرایط مطلع گردید. اگر چه سعی می‌شود تا هرگونه تغییرات در این شرایط را از روش‌های مختلف (مانند پست الکترونیک) به اطلاع شما برسانیم، ولی مسئولیت اطلاع مداوم از مفاد شرایط و ضوابط بر عهده شما خواهد بود.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات

این توافقنامه مابین گروه نرم افزاری چابک که از این پس مجری نامیده می‌شود از یک طرف، و از طرف دیگر هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از خدمات و سرویس های این مجموعه که در این توافقنامه “کارفرما” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می‌شود، تنظیم شده و قابل اجرا می‌باشد.

ورود به سایت مجری، خرید و یا استفاده از هریک از خدمات و یا محصولات مجری چه به طور رایگان و یا در قبال دریافت وجه ارائه شده باشد و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با مجری و تمامی پیمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، سهامداران، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های مجری، مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این توافقنامه بوده و در صورتی که مشتری با تمام یا بخشی از این قوانین موافقت ندارد، می‌بایست ضمن اطلاع به مجری، کلیه خدمات و محصولات رایگان و غیر رایگان با مجری و حساب کاربری خود را لغو کرده و استفاده ننماید.

۱. توافق‌نامه

مشتری متعهد می‌شود که تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات مجری را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشتری در استفاده از محصولات و خدمات مجری انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی مجری مسترد نمی گردد. مشتری می‌پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات، مسئول خواهد بود این موضوع را کتبا به مجری اطلاع دهد.

۲- منابع سرویس های نرم افزاری و سخت افزاری

هر سرویسی که بیش از حد متعارف از منابع سخت افزاری (مانند CPU، Ram،HDD و پهنای باند یا شبکه) استفاده کند متوقف خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع سرور/هاست/یا هر گونه منبع سخت افزاری مورد استفاده تا حد استاندارد کاهش دهد یا سرویس خود را به سایر سرویس‌های متناسب با میزان مصرف خود ارتقا دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد.

هر سرویس یا خدمتی که توسط مجری ارائه می شود و نیازمند ویژگی ها یا منابع نرم افزاری بیشتری از انچه مورد توافق و دریافت مشتری قرار گرفته است باشد نیازمند توافق مجدد برای دریافت خدمات نرم افزاری با ویژگی ها و منابع مورد توافق جدید می باشد.

۳- اطلاعات صحیح

مشتری موافقت می‌نماید که در ارائه اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات و محصولات مجری، اطلاعات صحیح و بروز را در اختیار مجری قرار دهد و مجری برای برقراری هرگونه ارتباط با مشتری از اطلاعات ارائه شده توسط ایشان استفاده نماید.

۴- خدمات ارائه شده در فاکتور رسمی

خدمات ارائه شده توسط مجری و تعهدات مجری دقیقا  همان خدمات و سرویس هایی است که در فاکتور ممهور مجری به کارفرما تحویل داده می شود.

۵ – تعهدات کارفرما در قبال فاکتور رسمی

کارفرما متعهد میگردد کلیه اطلاعات مورد نیاز موضوع فاکتور را در اختیار مجری قراردهد. بدیهی است در صورت عدم تحویل اطلاعات مورد نیاز در اجرای فاکتور جهت ارائه خدمات و سرویس ها، مجری هیچگونه مسئولیتی در خصوص تحویل به‌موقع موضوع فاکتور یا قرارداد نخواهد داشت

مجری حق دارد طراحى و اجراى اثر خود را در محل مناسب به طریقى که به اصل طرح آسیب وارد نگردد با نام تجاری خود برچسب نماید (مانند «طراحی توسط گروم نرم افزاری چابک» در فوتر سایت) و کارفرما متعهد میگردد این برچسب در سایت به طور دائم نمایش داده شود و نسبت به حذف آن اقدام ننماید.

کارفرما موظف است در حفاظت از کلیه اطلاعات امنیتی سرویس ها و خدمات دریافتی از مجری که در اختیار وی قرار میگیرد کوشا باشد. در صورتی که به عنوان مثال نام کاربری و رمز عبور وب سایت در اختیار افراد غیر قرار گیرد (به هر نحوی مانند نرم افزار های Keylogger ، عدم رعایت نکات امنیتی و…) مجری مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.

۶-  معیار پذیرش

عدم وجود مغایرت خدمات و سرویس های دریافتی با اطلاعات داده شده می باشد.

۷- تمدید خدمات و سرویس ها

کارفرما موظف است قبل از تاریخ سررسیدها که توسط مجری به اطلاع ایشان میرسد تسویه حساب کامل نماید. عدم تسویه حساب با قطع احتمالی سرویس روبرو خواهد شد.

۸- فورس ماژور

در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) هیچ گونه مسئولیتی متوجه مجری نخواهد بود.

۹- پذیرش توافقنامه

مطالعه دقیق و کامل این توافق‌نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی استفاده کنندگان از سرویس ها و خدمات مجری الزامی می‌باشد. این توافق‌نامه در وب سایت رسمی گروه نرم افزاری چابک به عنوان مجری قابل دسترسی می‌باشد و استفاده کنندگان از سرویس های این مجموعه موظف به مطالعه و تایید آن می باشند. همچنین لازم است هر از چندگاهی به این صفحه مراجعه نموده و از اخرین تغییرات و قوانین و شرایط جاری لازم الاجرا اطلاع کسب نمایند.

این توافقنامه قبل از دریافت هر گونه خدمات یا سرویس های مجری به اطلاع مشتری یا کارفرما خواهد رسید و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم اگاهی از این توافقنامه پذیرفته نمی‌باشد.

در صورتیکه در رابطه با شرایط و مقررات پرسشی دارید، لطفا با ما در میان بگذارید. شما میتوانید پرسشهای خود را از طریق صفحه ارتباط با ما، برای ما ارسال نمایید.