شرایط و ضوابط سرویس‌ها

جهت اطلاع شما، شرایط و مقررات استفاده از خدمات و سرویس‌های گروه نرم افزاری چابک در این صفحه از سایت قرار داده شده است. در هر زمان با مراجعه به این صفحه می‌توانید از آخرین تغییرات و قوانین لازم الاجرا مطلع گردید. اگر چه سعی می‌شود تا هرگونه تغییرات در این شرایط را از روش‌های مختلف (مانند پست الکترونیک) به اطلاع شما برسانیم، ولی مسئولیت اطلاع مداوم از مفاد شرایط و ضوابط خدمات و سرویس ها بر عهده شما خواهد بود.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات

این توافقنامه مابین گروه نرم افزاری چابک که از این پس مجری نامیده می‌شود از یک طرف، و از طرف دیگر هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از خدمات و سرویس های این مجموعه که در این توافقنامه “کارفرما” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می‌شود، تنظیم شده و قابل اجرا می‌باشد.

کاربر تا مادامی که از هر یک از محصولات و خدمات مجری استفاده می نماید موظف به پذیرش و اجرای این توافقنامه و قرارداد می باشد.

ورود به سایت گروه نرم افزاری چابک، خرید هر یک از خدمات و یا محصولات مجری، استفاده از هر یک از سرویس های رایگان و غیر رایگان مجری و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با مجری و تمامی پیمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های گروه نرم افزاری چابک چه به واسطه سایت انجام شده باشد و چه به طرق دیگر مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نیستید نباید از هیچ‌کدام از سرویس ها و خدمات گروه نرم افزاری چابک استفاده نمایید و یا در قبال آنها خرید و تراکنشی با مجری داشته باشید. شما می پذیرید در صورت خرید، تراکنش مالی و یا سفارش هر کدام از محصولات و خدمات گروه نرم افزاری چابک این شرایط و قوانین را به دقت خوانده اید و تمامی آنها را پذیرفته‌اید.

این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ۱۰ قانون مدنی و مواد مرتبط در قانون تجارت الکترونیک از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی موارد این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا عضویت در سایت و یا هر گونه تعامل و تراکنش با مجری برای دریافت خدمات و سرویس ها، به هر طریق و روشی که باشد تمامی این شرایط و قوانین را به صورت کامل پذیرفته است.

۱. توافق‌نامه

مشتری متعهد می‌شود که تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات مجری را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشتری در استفاده از محصولات و خدمات مجری انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی مجری مسترد نمی گردد. مشتری می‌پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات، مسئول خواهد بود این موضوع را کتبا به مجری اطلاع دهد.

۲- منابع نرم افزاری و سخت افزاری سرویس ها

هر سرویسی که بیش از حد متعارف از منابع سخت افزاری (مانند CPU، Ram،HDD و پهنای باند یا شبکه) استفاده کند متوقف خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع سرور/هاست/یا هر گونه منبع سخت افزاری مورد استفاده تا حد استاندارد کاهش دهد یا سرویس خود را به سایر سرویس‌های متناسب با میزان مصرف خود ارتقا دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد.

گروه نرم افزاری چابک بسته به شرایط سرویس تعیین‌کننده حدود متعارف استفاده از منابع خواهد بود، به این صورت که هیچ‌گاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال در منابع سرویس و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر گردد. کاربر می‌پذیرد گروه نرم افزاری چابک تنها مرجع تعیین حدود استاندارد مورد بحث در این موضوع می‌باشد.

در صورتی که هر وب سایت یا سرویس مورد استفاده کاربر به هر دلیل(مانند افزایش بازدیدکنندگان، داده های حجیم یا ….) موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرویس یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد متوقف خواهد شد. گروه نرم افزاری چابک در تمامی موارد این موضوع را با اخطار قبلی و ارائه راهکار و پیشنهاد مناسب برای رفع موضوع به کاربر می‌دهد تا وب سایت یا سرویس کاربر متوقف نگردد.

در مواردی که کاربر توجهی به اخطار قبلی ندارد و یا با راهکار و هزینه سرویس جدید موافق نباشد مجری حق دارد سرویس کاربر را برای جلوگیری از کاهش کیفیت سرویس های دیگران متوقف نماید.

در صورتی که سرویسی باعث ایجاد اختلال گسترده و یا کاهش کیفیت و یا سرعت سرویس کاربران دیگر گردد مجری می تواند بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را تا زمان رفع مشکل متوقف نماید.

هر سرویس یا خدمتی که به صورت نرم افزاری توسط مجری ارائه می شود، مانند یک برنامه تحت وب، نرم افزار کاربردی و یا هر گونه خدمات نرم افزاری، و کاربر نیازمند ویژگی ها یا منابع نرم افزاری بیشتری از انچه دریافت کرده است داشته باشد، مجری تنها در صورت امکان فنی و پرداخت هزینه خدمات یا ویژگی های نرم افزاری مورد نیاز امکان ارائه آن را خواهد داشت و در غیر اینصورت کاربر پذیرفته است مجری تعهدی نسبت به خدمات نرم افزاری بیشتر از انچه در حال حاضر کاربر دریافت کرده است را ندارد.

کاربر می پذیرد مرجع تعیین امکان فنی برای افزودن یک ویژگی یا خدمات نرم افزاری بیشتر از آنچه کاربر در حال حاضر دریافت کرده گروه نرم افزاری چابک است.

۳- اطلاعات صحیح

مشتری موافقت می‌نماید که در ارائه اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات و محصولات مجری، اطلاعات صحیح و بروز را در اختیار مجری قرار دهد و مجری برای برقراری هرگونه ارتباط با مشتری از اطلاعات ارائه شده توسط ایشان استفاده نماید.

۴- تعهدات مجری در قبال خدمات و سرویس ها

گروه نرم افزاری چابک تعهد می‌نماید تمامی خدمات و سرویس های خریداری شده توسط کاربر را به ایشان مطابق آنچه که هست ارائه دهد. تمامی خدمات و سرویس های گروه نرم افزاری چابک به همان شکلی که هستند ( AS IS ) ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه گارانتی(ضمانت) صریح و ضمنی (اضافه بر مواردی که در وب سایت قید گردیده یا عرف سرویس تعیین میکند) شامل آن‌ها نمی‌گردد. ضمناً هیچ‌گونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی‌عیب بودن، عدم قطعی، امنیت کامل و … ارائه نمی‌شود. همه ضمانت‌های غیر کتبی در مورد سرویس ها و خدمات گروه نرم افزاری چابک که توسط مجری، کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می‌باشند. گروه نرم افزاری چابک هیچ‌گونه خسارتی بابت عملکرد سرویس ها یا خدمات ارائه شده به هر نحو نمی‌پردازد.

گروه نرم افزاری چابک تعهد می‌نماید تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری سرویس های کاربر، کارفرما و یا مشتری که نزد وی به امانت می باشد را تا زمانی که ایشان از مجری سرویس یا خدمات دریافت می‌نماید انجام دهد. در صورتی که مدت زمان یک سرویس یا خدمت به پایان برسد و تمدیدی در این خصوص صورت نگیرد مجری تعهدی در حفظ و نگهداری سرویس های کاربر یا ارائه خدمات به ایشان نخواهد داشت.

در صورتی که قوانین و سیاست های وضع شده داخلی و یا بین المللی، تحریم ها، مسائل پیش بینی نشده داخلی و یا در سطح بین المللی، سیاست‌ها و قوانین شرکای تجاری و یا سرویس دهنگان خدمات داخلی و بین المللی به مجری، در سرویس های کاربر، مشتری یا کارفرما تاثیرگذار باشد مجری مسئولیت حقوقی، کیفری و یا جبران خسارت در این خصوص نخواهد داشت و تنها متعهد میگردد تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین راهکار و اقدامات لازم برای رفع موانع و مشکلات مبذول نماید.

با توجه به امکان اشتباه انسانی تمامی ضمانت‌ها، قرارها و قول‌های شفاهی(تلفنی ، رو در رو و یا هر روش شفاهی دیگر) و یا الکترونیکی (ایمیل ، چت ، تیکت و انواع روش‌های ارتباط الکترونیکی دیگر) که به کاربر ارائه می‌گردد به طور کامل باطل هستند و تنها مواردی که صریحاً در این توافق نامه در وب سایت گروه نرم افزاری چابک درج شده است معتبر می‌باشد. مگر در مواردی که ضمانت، قرارها و قول‌ها به صورت مکتوب و کاملا شفاف به مهر و امضای طرفین رسیده باشد و نقض کننده قوانین و شرایط این صفحه نباشد.

گروه نرم افزاری چابک تحت هیچ شرایطی در برابر هر نوع خسارت مستقیم و غیرمستقیم که از سرویس ها و یا خدمات وی متوجه فرد و یا افرادی گردد مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی کاربر در استفاده از محصولات و یا خدمات باشد.

مجری متعهد میگردد در صورت وجود و یا تهیه خدمات پشتیبانی توسط کاربر، مشتری، کارفرما و یا خریدار برای یک سرویس در طول زمانی که وی از مجری این خدمات را دریافت میکند نسبت به رفع ایرادات فنی و رفع باگ و بروزرسانی های فنی بپردازد. خدمات پشتیبانی شامل افزودن ویژگی جدید، درج محتوا و تغییرات در نحوه عملکرد سایت، نرم افزار یا هر گونه سرویسی که به کاربر تحویل شده است نمی باشد. همچنین ایرادات و مسائل خارج از اختیارات مجری مانند اختلال سراسری در شبکه اینترنت، قطعی یا سرعت اینترنت، حوادث غیرمترقبه و غیر قابل پیش‌بینی در شبکه یا سرورها شامل پشتیبانی نمی‌باشد. از طرفی در صورتی که سرویس یا خدماتی از سمت مجری ارائه شده باشد و بخشی از سرویس یا خدمات متعلق به گروه نرم افزاری چابک نباشد(به طور مثال پشتیبانی نرم افزاری از سمت مجری ارائه شده باشد که نرم افزار متعلق به مجری است اما بستر استقرار و میزبانی از آن متعلق به گروه نرم افزاری چابک نباشد) مجری مسئولیتی در خصوص خدمات و سرویس ها، پشتیبانی و هر گونه مسائل مربوط به خدمات و سرویس هایی که متعلق به وی نیست را ندارد.

۵- فاکتور رسمی یا قرارداد

در صورتی که خدمات ارائه شده توسط مجری در فاکتور رسمی یا قرارداد کتبی ارائه شده باشد. خدمات و سرویس های دریافتی تابع قوانین و شرایط درج شده در این صفحه هستند و هیچ بند و قیدی فراتر از شرایط موجود در این صفحه در فاکتور رسمی یا قرارداد به شکلی که نقض کننده قوانین و شرایط درج شده در این صفحه باشد پذیرفته نیست. تمامی خدمات و سرویس های گروه نرم افزاری چابک تابع قوانین و شرایط درج شده در این صفحه می باشند و کاربر پذیرفته است دریافت فاکتور رسمی یا قرارداد به معنی تعهدات یا شرایطی فراتر از مواردی که در این صفحه درج شده است نیست.

فاکتور رسمی یا قرارداد مورد تایید باید به مهر و امضای طرفین رسیده باشد و حداقل در دو نسخه یکسان بین طرفین رد و بدل شده باشد. هر گونه پیش فاکتور، قرارداد و نوشته ای به صورت ارسال شده الکترونیکی در پیام رسان ها، پست الکترونیک یا …. پذیرفته نیست و تنها فاکتورها و قراردادهایی با مهر و امضای طرفین که به صورت حضوری رد و بدل گردیده است مورد تایید و معتبر می‌باشد.

۶- مسئولیت و تعهدات کاربر در قبال سرویس ها و خدمات دریافتی

مسئولیت سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط مجری به کاربر، خریدار،مشتری یا کارفرما و داده های ورودی و خروجی به آن به هر شکل ممکن و هر گونه تراکنش داده ای یا مالی در سرویس ها و خدمات مورد استفاده به عهده کاربر،خریدار، مشتری و یا کارفرما است. گروه نرم افزاری چابک هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با داده‌ها و اطلاعات کاربر در سرویس های خود ندارد و مسئولیت کامل آنها به عهده شخص کاربر می‌باشد.

کاربر،مشتری،خریدار و یا کارفرما متعهد میگردد کلیه اطلاعات مورد نیاز که توسط مجری در هر زمان برای ارائه خدمات و سرویس ها درخواست می‌شود را در اختیار مجری قراردهد. بدیهی است در صورت عدم ارائه اطلاعات مورد نیاز، ارائه خدمات و یا سرویس امکان پذیر نخواهد بود و مجری هیچگونه مسئولیتی در خصوص تحویل، تمدید، ارتقاء یا هر گونه مسائل مرتبط با خدمات و یا سرویس های خود به کاربر نخواهد داشت.

در صورتی که هزینه سرویس یا خدماتی پرداخت گردد و کاربر از ارائه اطلاعات مورد نیاز خودداری نماید هیچ وجهی به خاطر انصراف یا لغو سرویس مسترد نخواهد شد.

کاربر موظف است در حفاظت از کلیه اطلاعات امنیتی سرویس ها و خدمات دریافتی از مجری که در اختیار وی قرار میگیرد کوشا باشد. در صورتی که به عنوان مثال نام کاربری و رمز عبور سرویس ها در اختیار افراد غیر قرار گیرد (به هر نحوی مانند نرم افزار های Keylogger ، عدم رعایت نکات امنیتی و…) مجری مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.

۷-  معیار پذیرش

عدم وجود مغایرت خدمات و سرویس های دریافتی با اطلاعات داده شده در این صفحه (شرایط و قوانین سرویس ها) می باشد.

۸- تمدید خدمات و سرویس ها

کاربر، مشتری و یا کارفرما موظف است قبل از پایان تاریخ سررسیدهای سرویس ها و خدمات مدت دار تسویه حساب کامل نماید. عدم تسویه حساب با قطع احتمالی سرویس روبرو خواهد شد.

کلیه کاربران، مشتریان و هر شخص حقیقی یا حقوقی که از مجری سرویس یا خدماتی را دریافت نموده اند می‌بایست قبل از پایان دوره سرویس یا خدمات ارائه شده به آنها نسبت به تمدید سرویس ها یا خدمات دریافتی اقدام نمایند. در غیر این صورت پس از پایان دوره هیچ‌گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی‌باشد.

گروه نرم افزاری چابک قبل از پایان مدت سرویس یا خدمات زمان دار ارائه شده سعی خواهد نمود تا از طریق یکی از پل های ارتباطی کاربر مانند ایمیل، پیامک، تماس تلفنی یا هر گونه راه ارتباطی دیگر به کاربر اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع‌رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچ‌گونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

۹- فورس ماژور

در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) هیچ گونه مسئولیتی متوجه مجری نخواهد بود.

۱۰- پذیرش توافقنامه

مطالعه دقیق و کامل این توافق‌نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی استفاده کنندگان از سرویس ها و خدمات مجری الزامی می‌باشد. این توافق‌نامه در وب سایت رسمی گروه نرم افزاری چابک به عنوان مجری قابل دسترسی می‌باشد و استفاده کنندگان از سرویس های این مجموعه و دریافت کنندگان خدمات موظف به مطالعه و تایید آن می باشند. همچنین لازم است هر از چندگاهی به این صفحه مراجعه نموده و از اخرین تغییرات و قوانین و شرایط جاری لازم الاجرا اطلاع کسب نمایند.

این توافقنامه قبل از دریافت هر گونه خدمات یا سرویس های مجری به اطلاع مشتری یا کارفرما خواهد رسید و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم اگاهی از این توافقنامه پذیرفته نمی‌باشد.

در صورتیکه در رابطه با شرایط و مقررات پرسشی دارید، لطفا با ما در میان بگذارید. شما میتوانید پرسشهای خود را از طریق صفحه ارتباط با ما، برای ما ارسال نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید پرسش های متداول درباره سرویس ها و خدمات گروه نرم افزاری چابک را مطالعه نمایید.