تولید محتوا

اولین چیزی که در مورد محتوای وب سایت ها ممکن است به ذهنتان خطور کند متن یا همان نوشته ها هستند. اما ایا محتوا یا تولید محتوا تنها به نوشته ها خلاصه می شوند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که محتوا لزوما متن یا نوشته ها نیستند و می توانند گسترده تر از ان‌چیزی باشند که فکر میکنید. تصویر، ویدیو، متن، صوت و به عبارت دیگر هر چیزی که بیننده را به خود جلب می کند و مفهوم یا هدفی را برای ببیننده بازگو می‌کند را می توان محتوا نامید.

محتوا اطلاعات جذاب، مرتبط، قابل اعتماد، جالب، سرگرم‌کننده در قالب متن، تصویر، ویدئو یا صوت است.

امروزه که اینترنت بخش جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما شده است یک ویترین بزرگ محتوایی را در اختیار داریم. اما در این ویترین بزرگ تنها محتوای وب سایت هایی به دست مخاطبان می رسد که دارای شرایط مطلوب برای ارائه به مخاطب باشند و این شرایط و قوانین را موتورهای جستجو برای انالیز محتوای وب سایت ها وضع می کنند.

مطمئنا موتورهای جستجو عامل مهمی برای رسیدن محتوا به دست مخاطب خواهند بود. گوگل بهترین و برترین ابزار برای رساندن محتوا به دست مخاطب است و همه در تلاشند از طریق موتور جستجوی گوگل محتوای خود را به دست ببینندگان برسانند. اما مشکل اینجاست که صرف اینکه شما محتوایی را تولید نمایید و در سایت خود بارگذاری کنید بدون اینکه قوانین و شرایط وضع شده توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو را در آن رعایت کرده باشید، محتوای شما در بین ویترین بزرگ محتوایی موجود هیچ گاه به دست مخاطب هدف نخواهد رسید.

امروزه تولید محتوا در فضای اینترنت با شرایط و قوانین مطلوب وضع شده توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجو که می توان آن را تولید محتوای سئو محور نامید یک علم و شغل محسوب می شود و یکی از مهمترین عوامل رشد و بهبود رتبه وب‌سایت در موتور‌های جستجو می باشد و به دیده شدن شما، محصولات یا خدماتتان در صدر نتایج جستجو شده، کمک خواهد کرد.

در صورتی که وب سایتی دارید که محتوای کافی و لازم را برای رساندن پیام یا خدماتتان به مخاطب هدف ندارد یا اینکه وب سایتی با محتوای کافی در اختیار دارید و محتوای شما توسط موتورهای جستجو نادیده گرفته شده است ما می توانیم به شما کمک نماییم. گروه نرم افزاری چابک در زمینه تولید محتوا برای وب سایت ها با استفاده از اصول نگارشی و مارکاپ های مورد نیاز برای سئو سازی مطالب فعالیت گسترده ای دارد و می تواند خدمات زیر را به شما ارائه دهد

خدمات تولید محتوا

  • تولید محتوای وب سایت با اصول نگارشی و به صورت سئو محور
  • بهینه سازی محتوای وب سایت
  • بهینه سازی محتوای تصویری و چندرسانه ای وب سایت
  • انالیز محتوای رقبا و پیشنهاد راهکار در جهت تولید محتوای رقابتی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *